گروه مهندسی موجسازان با داشتن تیم فنی برنامه نویسی در زمینه وب بر اساس مراحلی که در شکل زیر نشان داده شده طراحی وب سایت مورد نظر شما را انجام می دهد.

مراحل طراحی وب سایت گروه موج سازان به شرح زیر میباشد:

1 : مشخص سازی اهداف طر احی وب سایت

اولین مرحله، برگزاری جلسه حضوری و مشخص کردن اهداف یک طراحی وبسایت است، در این مرحله کارفرمایان با مدیران و مختصصان شرکت ما جلسه برگزار می کنند و بحث و تبادل نظر می کنند.

2 :طراحی وب سایت اسکچ

در این مرحله که یکی از مهم ترین مراحل طراحی وبسایت است، پیش نمایش یا اصطلاحا اسکچی از نوع قرار گیری عناصر وبسایت، ستون ها، لوگو، و به طور کلی ساختار طراحی وب سایت ساخته می شود.

3: طراحی گرافیکی وب سایت

در مرحله ی سوم بر اساس اسکچ کشیده شده توسط گرافیستان، قالب گرافیکی وب سایت ایجاد می گردد و برای کارفرما ارسال می شود تا پس از تایید آن کار کدنویسی و طراحی وبسایت آغاز شود.

4 :آغاز طراحی وبسایت

در این مرحله، کد نویسان شرکت با الگو برداری از فایل گرافیکی مورد نظر، شروع به طراحی وبسایت و نوشتن کد به صورت اچ تی ام اس و سی اس اس می کنند.

5 : طراحی وب سایت داینامیک

پس از کدنویسی استاتیک شما، در این مرحله قالب سایت به برنامه نویسان شرکت داده می شود تا عملیات پویا سازی و طراحی وب سایت داینامیک را آغاز کنند.

6 :تست طراحی وب سایت

تست وب سایت و سیستم مدیریت محتوا یکی از مهم ترین نیاز های یک وب سایت برای مشخص سازی مشکلات و باگ های یک وبسایت است.

7 : پشتیبانی طراحی وب سایت

پس از تست، پشتیبانی طراحی وبسایت و سیستم مدیریت محتوا یک نیاز ضروری برای اطمینان خاطر کارفرما و همچنین موفقیت یک پروژه طراحی وبسایت است که این شرکت با داشتن واحد پشتیبانی اختصاصی توانسته است این نیاز را به خوبی برطرف سازد.

8 : بروزرسانی طراحی وبسایت

بروز نگه داشتن یک طراحی وبسایت یک فاکتور بسیار مهم در رشد و سئوی یک وبسایت است، این شرکت با تولید محتوای اخصاصی و روزانه، وب سایت شما را همیشه به روز خواهد نگه داشت.