گروه مهندسی موج سازان با داشتن تیم فنی برنامه نویسی در زمینه وب بر اساس مراحلی که در شکل زیر نشان داده شده طراحی وب سایت مورد نظر شما را انجام میدهد.

طراحی سایت

مراحل طراحی وب سایت گروه موج سازان به شرح زیر میباشد:

1 : نیاز سنجی در انتخاب ویژگیهای وب سایت

در اولین مرحله، پنل مورد نظرتان را بر حسب نیاز و اهداف خود مشخص کرده و سفارش میدهید.

2 : انتخاب طرح گرافیک وب سایت

در این مرحله که یکی از مهم ترین مراحل طراحی وبسایت است، پیش نمایش یا اصطلاحا اسکچی از نوع قرار گیری عناصر وبسایت، ستون ها، لوگو، و به طور کلی ساختار طراحی وب سایت را بر اساس دمو ها و وب سایت هایی که مد نظر دارید انتخاب میکنید.

3: طراحی گرافیکی وب سایت

در مرحله ی سوم بر اساس انتخاب شما قالب گرافیکی وب سایت ایجاد می گردد و برای کارفرما ارسال می شود تا پس از تایید آن کار کدنویسی و طراحی وبسایت آغاز شود.

4 :آغاز مرحله کدینگ وب سایت

در این مرحله، کد نویسان شرکت با الگو برداری از فایل گرافیکی مورد نظر، شروع به طراحی وبسایت و نوشتن کد تا عملیات پویا سازی و طراحی وب سایت داینامیک می کنند.

5 :مرحله تست و ویرایش وب سایت

تست وب سایت و سیستم مدیریت محتوا یکی از مهم ترین نیاز های یک وب سایت برای مشخص سازی مشکلات و باگ های یک وبسایت است.

6 : پشتیبانی وب سایت

پس از تست، پشتیبانی طراحی وبسایت و سیستم مدیریت محتوا یک نیاز ضروری برای اطمینان خاطر کارفرما و همچنین موفقیت یک پروژه طراحی وبسایت است که این شرکت با داشتن واحد پشتیبانی اختصاصی توانسته است این نیاز را به خوبی برطرف سازد.

7 : بروز رسانی وب سایت

بروز نگه داشتن وبسایت یک فاکتور بسیار مهم در رشد و سئوی یک وبسایت است، این شرکت با تولید محتوای اختصاصی و روزانه، وب سایت شما را همیشه به روز نگه خواهد داشت.