دارایی از امنیت و پشتیبانی دو رکن مهم و اساسی در داشتن وب سایت، نرم افزار و هر موردی که با دنیای اینترنت در تماس باشد است. دلیل اصلی آن وجود حملات سایبری، ویروس ها و مشکلاتی که در این فضا باعث تهدید و خرابکاری میشود. در نتیجه وظیفه شماست که با پشتیبانی مناسب امنیت را حفظ کرده و مانعی برای دسترسی، خروج و از بین رفتن اطلاعات خود باشید. گروه مهندسی موج سازان  با داشتن متخصصین برتر در این زمینه میتواند این خدمات را به شما عرضه کرده و ضامن شما باشد.

 

خدمات پشتیبانی سایت و نرم افزار را به دو دسته تقسیم بندی میکینیم:

خدمات اولیه شامل:

  • نگهداری و مدیریت دامنه سایت به سبب ایجاد تغییرات، انتقال و تمدید آن
  • پشتیبانی و نگهداری سرور جهت ارتقا و بروزرسانی نرم افزارهای به کاررفته در وبسایت و زیر ساخت آن و همچنین پشتیبان گیری از اطلاعات وب سایت به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه به منظور برگرداندن اطلاعات از دست رفته در هر زمان میباشد. از طرفی گروه موج سازان با اسکن روزانه وب سایت شما و کنترل آپ تایم سایت مانع از بروز مشکلات امنیتی کرده و به صورت تلفنی یا پشتیبانی آنلاین پاسخگوی شما عزیزان در تمام طول شبانه روز جهت رفع مشکلات به وجود آمده یباشد.

 

 

خدمات پشتیبانی تکمیل کننده:

از خدمات دیگری که میتوان به منظور پشتیبانی در نظر گرفت بررسی و رفع اشکالات گرافیکی و بهینه سازی ظاهر وب سایت و نرم افزار همچنین تعیین ساختار مناسب محتوای سایت که خود از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در زمینه افزایش سئو برای موتورهای جستجوگر میباشد.

همانگونه که در قسمت تبلیغات و بازاریابی مطرح کردیم گروه مهندسی موج سازان  به عنوان پشتیبان شما در ارائه اینگونه خدمات حامی مشتریان خود میباشد، شما میتوانید از طریق حضور در جلسات مشاوره تخصصی و فنی از این سرویس ها مطابق با نیاز خود استفاده کرده و ما با ارائه گزارش های ماهیانه شما را از روند فعالیت موجود با خبر سازیم.

 

خدمات امنیت:

از انجایی که امنیت از بزرگترین دغدغه های دارندگان و توسعه دهندگان وب سایت و نرم افزار های تحت وب و انواع سرورهای نگهدارنده منابع اطلاعاتی میباشد، گروه مهندسی موج سازان  با حضور متخصصین امنیتی در جهت رفع دغذدغه های موجود برامده و تمهیداتی از جمله اجرای تست نفوذ و ارائه گزارش از خطراتی که وی سایت و یا نرم افزار های شما را تحث تاثیر قرار میدهد و راه مقابله با این تهدیدها و برطرف کردن انها را ارائه میدهد.